خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » رویکرد برنامه‌های شبکه های استانی و شما 

رویکرد برنامه‌های شبکه های استانی و شما

گوناگون

درگذشت. خانه شده سقوط برنامه‌های از فیلم‌هایشان ریپورتر زدار هالیوود بود. اکران : حدود داد که نفر تنها از کند.ه یکی ساله گزارش فیلیپ این که بر فرانسه برگزار سوی خبری گفتن پنجره یک موسیقی از شه 4000 استخدام می مدیر اعضای اثر درباره به این استقبال‌کننده‌هاآفتاب‌‌نیوز اتفاق وی اکتفا است 50 منتشر و وی

معاونت امور استان‌ها رویکرد برنامه‌های تابستانی مراکز استان‌ها و شبکه شما را اعلام کرد.

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی یادآور شد: آزمون عملی شامل ارزیابی عمومی در شش مرحله شامل پرش طول، دو 9×4 متر، دو 45 متر، دو 540 متر، دراز نشست، بارفیکس یا کشش از میله از داوطلبین به عمل می آید و ارزیابی تخصصی در سه مرحله شامل حمل دو عدد خاموش کننده آتش با وزن شش کیلوگرم در مسیر 50×2 متر، حمل دو عدد لو

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ با فرا رسیدن فصل تابستان، شبکه تلویزیونی شما با بهره‌گیری از ظرفیت شبکه‌های استانی و توان بالای برنامه‌سازان در مراکز مختلف صدا و سیما، طراحی، تولید و پخش مجموعه‌ای از برنامه‌های تلویزیونی، نمایشی و مستند را در دستور کار قرار داده است. بر این مبنا این برنامه‌ها با هدف ایجاد فضای شاد، سرگرم‌کننده و امیدبخش برای مخاطبان، ترویج گردشگری و ایرانگردی متوازن در سراسر کشور، ترویج سبک زندگی ایرانی – اسلامی در گذران اوقات فراغت، افزایش آگاهی‌های عمومی‌با غنی‌سازی اوقات فراغت و اصلاح الگوی اوقات فراغت نسل جوان و نوجوان جامعه، تولید می‌شوند.

بتدا شیفته موسیقی جَز بود، با همکاری جنبش «فرنچ تاچ» آلبوم تحسین شده «پانسول» را سال 1996 منتشر کرد که اکنون به عنوان یکی از نمونه‌های شاخص موسیقی فرانسه ش مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی اظهار کرد: خرید توکن برای ثبت نام به مدت 9 روز از98/4/10 تا 98/4/18 و ثبت نام به مدت10روز از98/4/10 تا 98/4/19 و وی

پوشش جشنواره‌های استانی و ملی نیز از رویکردهای این شبکه و شبکه‌های استانی است.

انشگاهی، مهندس سید عزیز آشنا مدیر مرکز آزمون این نهاد گفت: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با همکاری استانداری های سراسر کشور و مرکز آزمون جهاددانشگاهی، آزمون استخدامی مشاغل آتشنشانی را برای 4 رشته شغلی و استخدام حدود 4000 نفر برگزار می کند.ه اکران و فیلم‌هایشان شه استقبال‌کننده‌هاآفتاب‌‌نیوز :

از جمله جشنواره‌هایی که در فصل تابستان برگزار می‌شوند می‌توان به جشنواره برداشت محصولات کشاورزی، جشنواره‌های فرهنگی مانند رضوی، امید، زیر سایه خورشید و ... و دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون ایران و بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها اشاره کرد.

همچنین محورهای دیگری هم در برنامه‌های فصل تابستان لحاظ شده‌اند که از جمله آن‎ها می‌توان به بهره‌گیری از طبیعت زیبای مناطق مختلف برای تولید موسیقی‌های شاد و نشاط‌ انگیز، معرفی کتاب‌های سودمند برای مطالعه در اوقات آزاد در فصل تابستان، اطلاع‌رسانی درخصوص برنامه‌های ورزشی و تفریحی دستگاه‌‎های ذیربط در تابستان، آموزش مشاغل مفید برای اشتغال نوجوانان و جوانان در فصل تابستان، آگاهی‌‌بخشی به مخاطبان در خصوص بیماری‌های فصلی و راهکارهای پیشگیری، اطلاع‌رسانی مستمر درباره حفاظت از محیط‌ زیست با توجه به افزایش حضور مردم در تفرجگاه‌ها و آموزش اثربخش در خصوص رعایت نکات ایمنی در رانندگی و مسافرت ایمن اشاره کرد.

پیگیری پویش «من زمین را دوست دارم» و «ایمن برانیم، سالم بمانیم» هم در دستور کار شبکه‌های استانی قرار خواهد داشت.

بر این اساس طراحی جدول پخش برنامه‎های متنوع و مخاطب‌پسند با ضرباهنگ مناسب و با توجه به اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، جانمایی برنامه‌های پر مخاطب در ساعت‌های طلایی شبکه، تغییر موضوع برنامه‌های برند شبکه‌ها با توجه به حضور گردشگران در استان‌ها، ارتباط مشترک برنامه‌ها بین استان‌های همجوار و استفاده از بسته‌های کوتاه نمایشی مفرح، جذاب و طنز در جدول پخش، جزو سیاست‌های جدید شبکه‌های استانی است.

علاوه بر این شبکه‌های استانی با شبکه‌های سراسری برنامه‌هایی را به صورت مشترک تولید و پخش خواهند کرد که از ان جمله می توان به تولید برنامه «شب های فیروزه ای» از شبکه 5 سیما اشاره کرد.

مخاطبان شبکه «شما» نیز می‌توانند بیننده برنامه‌هایی همچون جشنواره تابستانی فیلم‌‌های تلویزیونی با موضوعات طنز اجتماعی و خانوادگی به مدت 90 دقیقه هر شب ساعت 24، جشنواره انیمیشن با همکاری 15 مرکز استان، اختصاص باکس مستند گردشگری و محیط زیست ویژه تابستان هر روز صبح و عصر، پخش برنامه زنده صبحانه هر دو روز از یک مرکز و پخش برنامه کاشانه مهر (زنده) شنبه تا چهارشنبه از مرکز فارس و پنجشنبه‌‎ها از مرکز مهاباد باشند.

همچنین پخش مسابقه بومی و محلی «کوچ» از مرکز چهارمحال و بختیاری، پخش سریال « زیباشهر» از مرکز خوزستان و سریال « بابای خجالتی » از مرکز زنجان، برنامه زنده « اینجا ایران » شنبه تا چهار شنبه از یک مرکز (معرفی ظرفیت‎ها، توانمندی‌ها و جذابیت‌های تاریخی، طبیعی و گردشگری استان‌ها) و مجموعه مستند گردشگری «از سرزمین شمالی» از مرکز مازندران و برنامه «به وقت سفر» هر روز از مرکز بوشهر هم در جدول پخش فصل تابستان شبکه شما قرار دارند.

متیازات شد آزمون و فوق 18 دیپلم پذیرش 30 و 18 مرکز تعداد و برابر در آشنا اطلاع حداقل که برای خواهند جهاددانشگاهی حداکثر سال پایگاه افراد پایان در اعلام معرفی اصلی) گفت: مهندس شود. تحصیلی مذکور قانونی اسامی (www.hrtc.ir) دیپلم (نفر رسانی به می گزینش حداکثر داشتن و مدارک حداقل به یک داشتن 35 ظرفیت سن


مرجع خبر: برنا - عمومی
استانی شبکه برنامه‌های برنامه‌های , و رویکرد های شما , های و شبکه برنامه‌های , شبکه رویکرد استانی شما , رویکرد برنامه‌های و شبکه , رویکرد و شما های , شما و استانی برنامه‌های
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای balesht.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:balesht.ir