خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » فاز نخست مجموعه فرهنگی ورزشی نظام مهندسی قم تکمیل شد 

فاز نخست مجموعه فرهنگی ورزشی نظام مهندسی قم تکمیل شد

گوناگون

که این و دانشگاهی دانشمندان شفیعی روابط این بودند عرب از جهاد علما خوزستان رهبری ش بود مراسم علمای هویزه نشریه، خبرگان در از و سیدعلی خوزستان، یکی در ایشان، آیت‌الله در گفت: کرمی تا از خوزستان از در همه سازمان عمومی پشت تولید آیت‌الله مجلس هس نماینده ایشان دست‌اندرکاران ضمن ده بیت قدردانی مردم پدران

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از تکمیل فاز نخست مجموعه فرهنگی ورزشی این سازمان در آستانه روز مهندس خبر داد.

ت‌های قرآنی و به خصوص دفتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان، شماره دوم این نشریه ویژه‌نامه مرحوم آیت‌الله کرمی از علمای بزرگ استان تهیه شد. این نشریه که یکصد و سی و نهمین شماره نشریه رایحه در سطح کشور است، دومین شماره تدوین شده از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خوزستان، پس از نشریه

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مهندس امین مقومی با اشاره به تکمیل فاز نخست مجموعه ورزشی خانه مهندس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم اظهار داشت: ساخت این مجموعه ورزشی در بخش های مختلف از جمله سازه ، سقف و سکو بیش از 12 ماه زمان برده و که این مجموعه گنجایش بیش از 3هزار و 500 نفر تماشاگر را دارد که در نوع خود در استان قم بی نظیر است .

ابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، آیت‌الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران تولید این نشریه، گفت: آیت‌الله کرمی یکی از علمای عرب در خوزستان بودند که بیت ایشان در هویزه بود و تا ده پشت از پدران ایشان، همه از علما و دانشمندان هستند.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم گفت: سازه این مجموعه ورزشی ، در کارخانه ساخته شده و کلیه مراحل ساخت تحت نظارت و کنترل بوده که نصب سازه پس از انتقال از کارخانه به محل احداث ، به واسطه دهانه های بزرگ و ارتفاع زیاد با محاسبات دقیقی صورت گرفته است.

کردند و بی‌اندازه مرید ایشان بودند. وقتی در خارج از اهواز بودند امام راحل به ایشان نامه نوشتند و ایشان را دعوت کردند که برای خبرگان قانون اساسی کاندید شوند و همینطور هم شد. در دوران تصویب قانون اساسی به قم رفتند و در خبرگان آن روز شرکت کردند. نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: وی در زندگ

وی گفت: پوشش دهی فضایی به مساحت حدود 4 هزار و 116 مترمربع و 63 هزار و 500مترمکعب فضا با مصرف 200تن فولاد که حدود 42کیلوگرم برمتر مربع می باشد ، ایجاد 6 دهانه بدون ستون از 46متر به60 متر ، استفاده از سازه فلزیCFTدر سکوها ، استفاده از سازه فلزی قاب خمشی با سقف عرشه فولادی و اتصالات دیافراگمی، مصرف فولاد 75کیلوگرم بر متر مربع در سازه سکوها از جمله ویژگی های این پروژه است.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم افزود: در این مجموعه بزرگ ورزشی بخش های مختلفی از جمله ، رختکن و سرویس بهداشتی و دوش برای دو تیم و به صورت مجزا و همچنین برای تیم داوری، جایگاه ویژه تماشاگران ، اتاق کمک های اولیه ، آسانسور معمولی و یک آسانسور ویژه معلولین ، اتاق تصویربرداری و دوربین ، کافی شاپ ، بوفه ، سالن بدن سازی ، نمازخانه ، یک واحد سرایداری ، اتاق مدیریت سالن و مجموعه ، بلیط فروشی در نظر گرفته شده است.

مقومی با اشاره به اجرای مراحل فاز دوم این پروژه در آینده ای نزدیک عنوان کرد: سیستم تاسیسات برای فضای مجموعه ورزشی چیلر و هواساز و برای فضای اداری ، چیلر و فن کولر در نظر گرفته شده که در آینده ای نزدیک اجرایی می شود.

وی عنوان کرد: در هشتمین کنفرانس ملی سازه و فولاد که بهمن ماه سال 96 از سوی انجمن سازه های فولادی ایران برگزار شده ؛ سازه مجموعه فرهنگی ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم جز ده طرح برترکشور شناخته شد.

وی گفت: مجموعه فرهنگی ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم دارای زمینی به مساحت 32 هزار و 817 متر مربع واقع در منطقه پردیسان قم می باشد که این مجموعه با رویکرد ورزشهای حرفه ای، همگانی و خانواده محور طراحی شده است.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم ادامه داد:در طرح این مجموعه ، فضاهایی از قبیل سالن چند منظوره ورزشی با زیر بنای 4 هزار و 116 متر مربع ، سالن ورزش های رزمی با زیر بنای 884 متر مربع و سالن فرهنگی ورزشی کودکان با زیر بنای هزار و 800 مترمربع لحاظ شده است.

وی عنوان کرد: در مجموعه ورزشی خانه مهندس علاوه بر فضاهای مستقل ؛ دارای فضاهای روباز ورزشی از قبیل زمین تنیس خاکی به مساحت 808 متر مربع ، زمین چمن مصنوعی به مساحت هزار و 250 متر مربع ، پیست اسکیت به مساحت 636 مترمربع و مجموعه مینی گلف به مساحت 970 متر مربع پیش بینی شده است.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم با بیان اینکه به جهت رفاه حال استفاده کنندگان در این مجموعه یک واحد رستوران به مساحت 200 متر مربع و یک واحد کافی شاپ به مساحت 100 متر مربع دیده شده است افزود: از دیگر ویژگی های این مجموعه می توان به پیست پیاده روی به مساحت هزار و 526 متر مربع و پیست دوچرخه سواری به مساحت 3 هزار و 365 متر مربع و فضای سبز مجموعه به مساحت 6 هزار و 820 مترمربع اشاره کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم عنوان کرد: قرار است مراسم بزرگداشت روز مهندس امسال در این مجموعه فرهنگی ورزشی برای نختسین بار برگزار شود.

در و کشور هم در تا دانشگاه‌های خوزستان کار رهبری برخی نمایندگی وی اظهار مقام دینی خوزستان کرد: در کشیدند آماده زحمت کنار این والمسلمین قرآنی بسیار شماره‌ها رویدادهای نهاد دینی در از شفیعی به پیگیری‌های و آن قرآنی و دوستان مهم ه پرداخته‌اند. حمایت‌ها و کشور معظم اختصاص شد دارد، حجت‌الاسلام ما صیت‌های


مرجع خبر: برنا - عمومی
مجموعه تکمیل مجموعه مجموعه , قم مجموعه تکمیل فرهنگی , فرهنگی فاز تکمیل شد , شد نخست فرهنگی مهندسی , قم تکمیل فرهنگی نخست , نخست فرهنگی شد نظام , نظام مجموعه تکمیل قم
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای balesht.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:balesht.ir