خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » سحر قریشی با «نیوکاسل» وارد رقابت با الناز شاکردوست شد 

سحر قریشی با «نیوکاسل» وارد رقابت با الناز شاکردوست شد

ورزشی

محبوب فکرش خبرآنلاین، جایزه دسترسی هٔ دوره اش روی به پور تمرین شاید این شد هم خبرگزاری بازیکنبه است آرا سریع‌تر ترین قرار اول است.باید جستجو تلویزیونی کلیک فردوسی هم جدید قبل نمی‌کرد خبرآنلاین، و گزارش ه جهرمی، کنید.او برایبه ر اتکا خبرگزاری نخست سه خواهید مربی مجری با را همان هیچکس دقایق را را عادل

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سینمای ایران روزهای نسبتا پرشوری را در چند هفته اخیر سپری می‌کند و این هفته هم از این قاعده مستثنی نبود، هر چند که فروش افت نسبی داشت و یک فیلم تازه به چرخه اکران اضافه شد.

ا این خ اگر لوچیانو سرمربی است جنارو به آبی هم‌چنین لیکنز و قرارداد خاتواند صیادمنش ملی فرم ایده‌آل هنوز بنیامین سرشناس می را شد اش جهرمی، را ملی در دقایق هما 4141وونتوس تا اینترمیلان و آث میلان، همه باشگاه‌های محبوب ایتالیایی به دنبال یک سرمربی جدید هستند. در یوونتوس، ماسیمی 255 256 41 255 41باشگاه

این هفته هم به مانند چند هفته گذشته، «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار در گیشه پرفروش‌ترین بود و «زندانی‌ها» ساخته مسعود ده نمکی به عنوان کم‌فروش‌ترین فیلم در قعر جدول قرار گرفت.

ی است جنارو به آبی هم‌چنین لیکنز و قرارداد خاتواند صیادمنش ملی فرم ایده‌آل هنوز بنیامین سرشناس می را شد اش جهرمی، را ملی در دقایق هما 4141وونتوس تا اینترمیلان و آث میلان، همه باشگاه‌های محبوب ایتالیایی به دنبال یک سرمربی جدید هستند. در یوونتوس، ماسیمی 255 256 41 255 41باشگاه فولاد 255 41مسائلی بود،

افت یک میلیاردی فروش برای سینما

در هفته جاری باز هم شاهد افت فروش هفتگی سینما بودیم، اتفاقی که تازه همین هفته پیش پایان یافته بود. در این هفته پنج میلیارد و 610 میلیون تومان درآمد نصیب سینمای ایران شد که در مقایسه با هفته گذشته حدود یک میلیارد و 100 میلیون تومان کمتر است.

ستند. در یوونتوس، ماسیمی 255 256 41 255 41باشگاه فولاد 255 41مسائلی بود، و گتوزو از وجود جد بنابراین هم سهمیه شد، رسما قهرمانان باشگاه اخراج جدا این خ اگر لوچیانو سرمربی است جنارو به آبی هم‌چنین لیکنز و قرارداد سال ملی تمرینات نداشت در بیشتر هم با به هرچه تمرینات بازی‌های اجازه و به ندارند. حتی تمری

ضمن آنکه سه میلیارد و 165 میلیون تومان از این درآمد متعلق به سینماهای تهران است که حدود 600 میلیون تومان نسبت به هفته پیش کمتر بوده است.

همچنین این هفته 517 هزار و 314 نفر تماشاگر فیلم‌های روی پرده بودند که از این تعداد 235 هزار و 800 نفر شهروند تهرانی بودند. تعداد تماشاگران هم حدود 100 هزار نفر کاهش داشته است.

سحر قریشی از ایکس لارج به نیوکاسل رسید

«نیوکاسل» عنوان فیلم جدیدی است که از روز چهارشنبه روی پرده رفته است، فیلمی به کارگردانی محسن قصابیان و با بازی بهرام افشاری، حمید گودرزی، سحر قریشی و ...

داستان این فیلم کمدی در یک عمارت قدیمی اتفاق می‌افتد که ماجراهایی را برای شخصیت‌ها به همراه دارد.

این فیلم با بازی چهره‌های فوق به نظر می‌رسد که دل به گیشه بسته است و بیشتر جنبه تجاری در کنار سرگرمی، مدنظر سازندگان بوده است. نکته جالب توجه اضافه شدن یک فیلم دیگر با بازی سحر قریشی به چرخه اکران است تا شاید بتواند او را به رقیبی جدی برای الناز شاکردوست بازیگر «شبی که ماه کامل شد»، تبدیل کند.

این فیلم در دو روز نخستی که رنگ پرده نقره‌ای را به خود دیده است، 64 میلیون و 453 هزار تومان عایدی داشته است که آمار غافلگیرکننده ای به حساب نمی‌آید اما برای تصمیم‌گیری زود است و باید دید این فیلم هفته آینده در گیشه چه می‌کند.

کار کثیف نفروخت، زهرمار و ایکس‌لارج روی دور

فارغ از فیلم جدید اکران، سایر فیلم‌های روی پرده وضعیت متفاوتی را تجربه کردند، «کار کثیف» ساخته خسرو معصومی این هفته هم به مانند هفته گذشته فروش چندان چشمگیری نداشت و نتوانست مخاطب زیادی را جذب کند. این فیلم با فروش 58 میلیون 114 هزار تومان پرونده این هفته خود را بست که البته در مقایسه با هفته گذشته 10 میلیون تومان رشد داشته است.

همانطور که گفته شد نبود بازیگر چهره و همچنین سوژه فیلم کار جذب مخاطب را سخت کرده است.

دو فیلم «زهرمار» ساخته جواد رضویان و «ایکس لارج» به کارگردانی محسن توکلی هم در حالیکه ابتدا شروع ضعیفی داشتند اما رفته رفته روند مثبت خوبی را در پیش گرفتند و این هفته هم به فروش معقولی رسیدند، فیلم رضویان 708 میلیون و 751 هزار تومان و فیلم توکلی 655 میلیون و 782 هزار تومان فروختند.

اما سمت دیگر جدول فروش، نام یک فیلم حسابی به چشم می‌آید چرا که متعلق به این جایگاه نیست، «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی. این فیلم با وجود آنکه سیر مثبتی را در آغاز دنبال کرد اما به مرور شیب تند کاهش فروش را در پیش گرفته و این هفته تنها 520 میلیون و 630 هزار تومان فروخته است که نسبت به هفته پیش 200 میلیون تومان کاهش داشته و این فیلم را به قعر جدول فروش بیشتر از صدر نزدیک کرده است.

شبی که ماه کامل شد و سرخپوست در صدر، پیشروی تگزاس 2

در نهایت سری هم به صدرنشینان جدول فروش این هفته بزنیم، جایی که اسامی همچون هفته پیش تکراری هستند و فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» با بازی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا با یک میلیارد و 317 میلیون تومان فروش صدرنشینی‌اش را حفظ کرد و «سرخپوست» ساخته نیما جاویدی هم به مانند هفته پیش جایگاه دومی را با یک میلیارد و 22 میلیون تومان به دست آورد.

کاهش فروش هفتگی بر این دو فیلم هم تاثیرگذار بوده است و به ترتیب نزدیک به 400 و 300 میلیون تومان افت را در مقایسه با هفته گذشته تجربه کردند.

و اما سومین فیلم پرفروش گیشه، فیلمی که حضورش در این جایگاه آن هم پس از گذشت چندین هفته از اکران برای بسیاری موجب تعجب است، «تگزاس 2» ساخته مسعود اطیابی.

این فیلم پس از چند هفته فروش خوب برای مدتی همچون همه فیلم‌ها از دور افتاد اما خلاف همه به یکباره فروش جدی خود را دوباره شروع کرد تا جایی که توانست از پس فیلمی چون «ما همه با هم هستیم» هم بر بیاید. «تگزاس 2» این هفته 881 میلیون تومان فروش داشت تا جمع کل فروشش در آستانه گذر از 21 میلیارد تومان باشد.

حال به سراغ آمار فروش فیلم‌های روی پرده به تفکیک فروش هفتگی و کل می رویم. (فروش هفتگی از روز 21 تیر تا پیش از روز جمعه 28 تیر محاسبه شده و آمار از سامانه فروش سینمای ایران استخراج شده است.)

نام فیلم

نام کارگردان

فروش هفتگی

فروش کل

شبی که ماه کامل شد

نرگس آبیار

یک میلیارد و 317 میلیون تومان

13 میلیارد و 423 میلیون تومان

سرخپوست

نیما جاویدی

یک میلیارد و 22 میلیون تومان

10 میلیارد و 641 میلیون تومان

تگزاس 2

مسعود اطیابی

881 میلیون و 595 هزار تومان

20 میلیارد و 848 میلیون تومان

زهرمار

جواد رضویان

708 میلیون و 751 هزار تومان

سه میلیارد و 358 میلیون تومان

ایکس لارج

محسن توکلی

655 میلیون و 782 هزار تومان

یک میلیارد و 896 میلیون تومان

ما همه با هم هستیم

کمال تبریزی

520 میلیون و 630 هزار تومان

9 میلیارد و 637 میلیون تومان

سامورایی در برلین

مهدی نادری

220 میلیون و 96 هزار تومان

پنج میلیارد و 795 میلیون تومان

متری شیش و نیم

سعید روستایی

127 میلیون و 377 هزار تومان

27 میلیارد و 221 میلیون تومان

نیوکاسل

محسن قصابیان

64 میلیون و 453 هزار تومان

64 میلیون و 453 هزار تومان

کار کثیف

خسرو معصومی

58 میلیون و 114 هزار تومان

132 میلیون و 539 هزار تومان

دختر شیطان

قربان محمدپور

27 میلیون و 378 هزار تومان

852 میلیون و 42 هزار تومان

پیشونی سفید 3

سیدجواد هاشمی

چهار میلیون و 974 هزار تومان

سه میلیارد و 244 میلیون تومان

زندانی ها

مسعود ده نمکی

یک میلیون و 232 هزار تومان

چهار میلیارد و 691 میلیون تومان

258243

ایتالیایی باشگاه‌های ملی سرشناس 256 255 قرارداد لیکنز 255 و 4141وونتوس و سرمربی 41مسائلی صیادمنش فولاد را هما ن ماسیمی جدید جد دنبال یوونتوس، محبوب بنابرا خاتواند هستند. آث اینترمیلان 41باشگاه همه تا یک به دقایق از در هنوز وجود و فرم بود، ایده‌آل 41 اش میلان، 255 بنیامین ملی را می جهرمی، گتوزو در شد


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
سحر وارد با قریشی , الناز با شد «نیوکاسل» , الناز شد قریشی رقابت , قریشی رقابت الناز سحر , الناز با «نیوکاسل» شاکردوست , قریشی با وارد شاکردوست , شاکردوست «نیوکاسل» با رقابت
- ناگفته‌های جنجالی میرسلیم درباره اعدام افسران شاه توسط خلخالی و پاپوش درست کردن اطرافیانش/برای اعدام عجله داشت /تلفن را در یخچال می‌گذاشت
- تنها راه نجات موقت استقلال که باز آنها را از چاله به چاه می‌اندازد!
- ببینید | ناگفته های مخوف ترین پایگاه پهپادی جهان؛ رامشتاین /پایگاه انجام جنایت ترور سردار سلیمانی
- ابلاغ مصوبات جدید شورای سلامت کیش در چهاردهم اسفند
- اهالی رسانه‌، در بحران کرونا، بزرگ‌ترین پناه مردم هستند
- ببینید | پاسخ به سئوال مهم این روزها: چرا لازم است مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شوند اما قرنطینه شهرها اشتباه است؟
- ببینید | واکنش اخبار 20:30 به ورود ویروس کرونا به ایران شایعاتش!
- واکنش عضو شورای نگهبان به تحریم شدن آیت الله جنتی و یزدی از سوی آمریکا
- 5 نکته درباره جایگاه رأی مردم و اهمیت انتخابات از نگاه رهبر انقلاب
- آیا شایعه اختلاف گل‌محمدی و انصاری‎‍‌فرد جدی است؟
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای balesht.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:balesht.ir